Infolinia +48 22 3008098

LivEye Secure by Night – Gwarantowane bezpieczeństwo

Ochrona przed kradzieżą

24/7 Centrum kontroli

Pikselizacja obszarów publicznych

Zasięg wykrywania do 400 m

Widzenie w dzień i w nocy

Kamera z danymi GPS

Inteligentne oprogramowanie LivEye Analyse (AI)

RODO

LivEye jako technologiczny lider rynku

Nasze systemy nadzoru są przeznaczone do stałego użytku na zewnątrz i są niezwykle skuteczne w działaniu. Zaawansowane kamery w systemach LivEye mogą wykrywać ruch z odległości do 400 metrów. Nasze inteligentne oprogramowanie analityczne LivEye jest w stanie rozróżnić różne obiekty, takie jak ludzie, zwierzęta, pojazdy lub powtarzające się wzorce ruchu. Podczas nagrywania obrazów z monitoringu zwracamy szczególną uwagę na zgodność z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) i ochronę prywatności. W tym celu możemy usuwać piksele z niektórych obszarów obrazu z monitoringu, aby chronić strefy prywatne, takie jak ulice publiczne lub obszary mieszkalne.

Centrum kontroli 24/7

Gdy tylko nasze systemy wykryją podejrzaną sytuację, natychmiast wysyłane jest powiadomienie do naszego Centrum Monitoringu Wideo i Alarmów, które działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Wykryta osoba jest najpierw proszona o natychmiastowe opuszczenie obiektu przez zintegrowany głośnik. Jeśli prośba ta nie zostanie spełniona, natychmiast informujemy ochronę lub policję. Wszystkie zdarzenia alarmowe są starannie dokumentowane i mogą być analizowane retrospektywnie przez okres do czterech tygodni.

Aby zapewnić kompleksowe bezpieczeństwo monitorowanego obszaru w nocy, tryb noktowizyjny jest automatycznie aktywowany w ciemności. Możliwe jest również rozszerzenie systemów LivEye o specjalne kamery termowizyjne, na przykład w celu zabezpieczenia rozległych granic posesji lub wczesnego wykrywania pożarów.