Infolinia +48 22 3008098

Modelowanie informacji o budynku (BIM) i dokumentacja dla placów budowy

Archiwum zdjęć

Widok 360°

Upływ czasu

Praca zdalna

Zarządzanie spotkaniami

Kamera z danymi GPS

Dostęp internetowy

RODO

Funkcje w skrócie

PRZEGLĄD PLACU BUDOWY Building Information system

Miej oko na swój plac budowy

 • Wybierz jedną z wielu kamer
 • Wystarczy kliknąć kamery, aby wyświetlić widok z jej perspektywy
 • Uzyskaj kompleksowy przegląd 360°swojego placu budowy
 • Lub uzyskaj dostęp do starszych zdjęć placu budowy za pośrednictwem archiwum

PLANOWANIE

Sprawdzaj postępy na swoim placu budowy.

 • Prześlij harmonogram dla swojego placu budowy za pośrednictwem naszego narzędzia online
 • Porównaj rzeczywisty i docelowy stan placu budowy w różnych dniach.
 • Sprawdź, czy poszczególne etapy prac są wykonywane zgodnie z harmonogramem.

UPŁYW CZASU

Dokumentuj prace budowlane
Idealnie nadaje się do:

 • celów marketingowych
 • zarządzania projektem
 • dokumentacji zgodnej z prawem

Nie można wyświetlić wideo

Zaakceptuj marketingowe pliki cookie i przeładuj stronę!

Nasz moduł BIM Smart by Day jest dostępny z następującymi urządzeniami:

LivEye ONE+ PL

Cena na zapytanie

Sprawdzona technologia mobilnego monitoringu, zapewniająca ochronę budowy, nieruchomości, imprez i in. LivEye® ONE+ to nasze sprawdzone systemy monitoringu. Wysokość masztu, sięgająca nawet 6 metrów, oraz niewielka powierzchnia stanowiska (1 x 1 m) umożliwiają zastosowanie najnowocześniejszej technologii monitoringu na dużej wysokości, przy minimalnym wykorzystaniu miejsca. Stałe napięcie 230 V konieczne jest do zapewnienia inteligentnego monitorowania za…

do produktu
do produktu

LivEye PRO SOLAR – PL

Cena na zapytanie

Autonomiczny i stały monitoring wideo chroniący położone na uboczu obiekty, place budowy i otwarte tereny do organizacji imprez Połączenie trzech wysoce funkcjonalnych paneli solarnych i przyjaznego dla środowiska ogniwa paliwowego umożliwia prowadzenie monitoringu wideo przez nieograniczony czas dzięki autonomicznemu zasilaniu. Inteligentne oprogramowanie analityczne LivEye niezawodnie wykrywa wtargnięcie osób lub pojazdów w obszar detekcji i przesyła…

do produktu
do produktu

LivEye PRO 2.0 – PL

Cena na zapytanie

Mobilna wieża monitorująca z własnym zasilaniem do ochrony parków wiatrowych, pól uprawnych, żwirowni lub odległych placów budowy. LivEye PRO 2.0 Samowystarczalny to nasz system monitorujący z autonomicznym zasilaniem, który można stosować wszędzie tam, gdzie nie ma infrastruktury. Chcesz zapewnić bezpieczeństwo prac w odległym kamieniołomie, monitorować park solarny lub zabezpieczyć przed złodziejami plac budowy drogi gdzieś…

do produktu
do produktu

LivEye FALCON -PL

Cena na zapytanie

Kompaktowy system monitoringu wideo z indywidualnym wyposażeniem do ochrony Twojej budowy, nieruchomości lub terenu zakładu LivEye FALCON to bardzo kompaktowy system monitoringu wizyjnego. Zintegrowany z obudową uchwyt do montażu na słupie umożliwia prostą i bezpieczną instalację. Lokalizację systemu można zmieniać niezależnie i dostosowywać do potrzeb. Montaż na ścianach lub masztach oznacza, że nie ma zakłóceń…

do produktu
do produktu

Najczęściej zadawane pytania dotyczące modelowania informacji o budynkach

Modelowanie informacji o budynku (BIM) to zaawansowana technologia, która tworzy cyfrowe modele projektów budowlanych i zarządza nimi. BIM może być wykorzystywany na placach budowy w celu optymalizacji całego procesu budowlanego poprzez dostarczanie szczegółowych informacji o konstrukcjach, materiałach i procesach budowlanych. Nasze mobilne systemy nadzoru wideo uzupełniają BIM, zapewniając wysokiej jakości nagrania wideo, które monitorują i dokumentują postęp budowy.

Nasze mobilne systemy nadzoru wideo oferują szereg korzyści dla projektów budowlanych, w tym

 • Bezpieczeństwo: kamery mogą wykrywać potencjalne zagrożenia i niepożądanych intruzów w celu poprawy bezpieczeństwa na placu budowy.
 • Monitoring: Umożliwiają ciągłe monitorowanie postępów budowy i ułatwiają identyfikację opóźnień lub problemów.
 • Dokumentacja: nagrania wideo służą jako cenna dokumentacja do kontroli jakości i celów prawnych.
 • Komunikacja: Strumienie na żywo promują komunikację w czasie rzeczywistym między zespołami projektowymi i umożliwiają podejmowanie świadomych decyzji.

Nasze mobilne systemy nadzoru wideo można płynnie zintegrować z platformami BIM. Nagrane filmy i zdjęcia można wstawić do modelu BIM, aby zapewnić kompleksową wizualizację projektu budowlanego. Ułatwia to monitorowanie i zarządzanie projektami budowlanymi.

Nasze mobilne systemy nadzoru wideo oferują dodatkowe funkcje, takie jak wykrywanie ruchu, alarmy w przypadku nieautoryzowanego dostępu, funkcje noktowizyjne i zdalny dostęp za pośrednictwem aplikacji mobilnych. Funkcje te zwiększają skuteczność i elastyczność naszych systemów na placach budowy.

Integracja BIM i mobilnych systemów nadzoru wideo umożliwia zespołom projektowym uzyskanie kompleksowego obrazu projektu. Ułatwia to identyfikację problemów związanych z planowaniem i umożliwia dostosowanie etapów budowy w czasie rzeczywistym w celu zminimalizowania przekroczenia czasu i kosztów.

Dane BIM i dane z monitoringu mogą być archiwizowane i wykorzystywane do celów długoterminowych, takich jak konserwacja i zarządzanie obiektem. Dane mogą być przechowywane w archiwach cyfrowych i są dostępne dla przyszłych projektów renowacji lub rozbudowy.

Tak, oferujemy niestandardowe rozwiązania w celu dostosowania integracji BIM i mobilnych systemów nadzoru wideo do konkretnych wymagań projektu budowlanego. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę i indywidualne rozwiązanie.