Infolinia +48 22 3008098

Centralny element LivEye: centrum kontroli 24/7

Bezpieczeństwo jest podstawową potrzebą we współczesnym świecie. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę firmy, nieruchomości czy domu, mobilne systemy nadzoru wideo stały się niezbędnym narzędziem zapewniającym bezpieczeństwo w dowolnym miejscu i czasie. Nasze całodobowe centrum kontroli mobilnych systemów nadzoru wideo jest dostępne przez całą dobę, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie bezpieczeństwa.

Zalety naszego centrum kontroli 24/7:

1. Monitorowanie w czasie rzeczywistym:Nasze najnowocześniejsze centrum sterowania umożliwia monitorowanie w czasie rzeczywistym mobilnych systemów nadzoru wideo. Czuwamy nad Twoją własnością, pracownikami lub projektami, aby mieć pewność, że zawsze jesteś w bezpiecznych rękach.

2. Natychmiastowe alarmy: Nasze centrum kontroli jest wyposażone w zaawansowane technologie alarmowe, które natychmiast uruchamiają alarm w przypadku jakiejkolwiek nietypowej aktywności. Otrzymasz powiadomienia, dzięki czemu będziesz mógł szybko zareagować, gdy będzie to miało znaczenie. Ponadto wdrożyliśmy skuteczny interfejs do natychmiastowej koordynacji z władzami w celu ochrony przed szkodami. W przypadku sytuacji awaryjnej lub krytycznej możemy natychmiast przekazać informacje i dane odpowiednim organom, aby zapewnić skuteczną i skoordynowaną reakcję.

3. Bezpieczeństwo danych: Poważnie traktujemy prywatność i bezpieczeństwo danych użytkowników. Nasze centrum kontroli wykorzystuje szyfrowanie i zaawansowane protokoły bezpieczeństwa, aby zapewnić ochronę nagrań i informacji. Ponadto nasze serwery znajdują się w Niemczech i są w 100% zgodne z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO). Oznacza to, że Twoje dane są zarządzane zgodnie z surowymi europejskimi standardami ochrony danych i możesz mieć pewność, że podejmujemy wszelkie niezbędne środki w celu bezpiecznego przechowywania i przetwarzania Twoich danych osobowych.

4. Zespół ekspertów: Nasz zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa i specjalistów ds. monitorowania jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby odpowiedzieć na Twoje wątpliwości i pytania. Ściśle współpracujemy z Tobą w celu opracowania niestandardowych rozwiązań dla Twoich potrzeb w zakresie bezpieczeństwa

5. Oprogramowanie wspierające sztuczną inteligencję: Integracja sztucznej inteligencji z naszym centrum kontroli jest kolejnym krokiem w celu zapewnienia, że spełniamy najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa i wydajności. Nasi eksperci i oprogramowanie AI pracują ramię w ramię, aby zapewnić, że Twoje mienie i bezpieczeństwo są zawsze chronione. Nie ogranicza to dyskrecji ekspertów ds. bezpieczeństwa.

Leitstelle
Leitstelle